Dysponujemy własnym system IT. Pełna kontrola nad realizacją zleceń!
Posiadamy własne struktury na terenie całego kraju!
Posiadamy własne, sprawdzone od lat struktury na terenie całego kraju w każdym dużym mieście. Dzięki temu zlecenia realizujemy sami bezpośrednio, bez pod zlecania innym firmom.
Miesięcznie odwiedzamy ponad 4000 punktów!
Co miesiąc naszymi strukturami jesteśmy w stanie odwiedzić do 12000tyś punktów. Średnia miesięczna ilość punktów, które odwiedzamy to ok 4000tyś w kilkanaście dni.

Montaż materiałów POS

Dbamy o ekspozycję Klienta w punktach sprzedaży. Zapewniamy w krótkim czasie, na bardzo wysokim poziomie dotarcie, wymianę oraz serwis materiałów POS we wskazanych punktach np.: perfumerie, stacje benzynowe, hipermarkety, placówki banków, salony prasowe itp. Nasze działania sprawiają, że Klienci z zamierzonymi celami realizują swoje kampanie. Docieramy nawet tam, gdzie się gubi GPS.
W ramach wymiany, montażu i serwisu materiałów POS zapewniamy:
  • konfekcje i logistykę materiałów reklamowych
  • wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych pracowników na terenie całej Polski z odpowiednim wyposażeniem i kwalifikacjami
  • szkolenia
  • kontrolę jakości wykonania usługi (dokumentacja fotograficzna, kontrola telefoniczna)
  • raporty: operacyjne, magazynowe, rozliczeniowe

Przykładowe realizacje

Cykliczna wymiana materiałów POS we wszystkich sieciach markowych stacji benzynowych, salonach prasowych, hipermarketach. Odwiedzamy ponad 3500 tys. punktów w kilka dni.
Uszy i wzrokoskupiacze Polskapresse
Naladownik Polskapresse
Zamontowaliśmy ponad 3000 szt. różnych nośników na prasę codzienną dla dziennika Polska TheTimes. Montaże wykonaliśmy w kioskach i salonach prasowych sieci Ruch.
wzrokoskupiacz
WzrokoskupiaczWzrokoskupiacz
Zamontowaliśmy ponad 1600 szt. wzrokoskupiaczy marki She i Chesterfield, na terenie całego kraju w kioskach i salonach prasowych sieci Ruch w kilka dni.