Dysponujemy własnym system IT. Pełna kontrola nad realizacją zleceń!
Posiadamy własne struktury na terenie całego kraju!
Posiadamy własne, sprawdzone od lat struktury na terenie całego kraju w każdym dużym mieście. Dzięki temu zlecenia realizujemy sami bezpośrednio, bez pod zlecania innym firmom.
Miesięcznie odwiedzamy ponad 4000 punktów!
Co miesiąc naszymi strukturami jesteśmy w stanie odwiedzić do 12000tyś punktów. Średnia miesięczna ilość punktów, które odwiedzamy to ok 4000tyś w kilkanaście dni.

Montaż ekspozycji i systemów meblowych

Montaż ekspozycji i systemów meblowych

Tym czego najbardziej zazdrości nam konkurencja jest profesjonalne wykonywane usług montażowych i serwisowych. Wykonujemy montaże i serwisy na najwyższym poziomie: wyposażenia sklepów, systemów meblowych oraz wnętrz obiektów handlowych. Wysoki profesjonalizm jest rezultatem wieloletnich doświadczeń naszych ekip montażowych, oraz zaopatrzenia ich w sprzęt najwyższej jakości. Doświadczenie zdobywamy na ternie całego kraju oraz Europy. Istotą firmy jest kompleksowość. Kolejnym atutem na rzecz RekMedia jest złożoność oferty w skład której wchodzą: magazynowanie, transport oraz montaż. Dzięki naszej szerokiej ofercie możliwe jest zachowanie cen na poziomie zadowalającym naszych Klientów.