Dysponujemy własnym system IT. Pełna kontrola nad realizacją zleceń!
Posiadamy własne struktury na terenie całego kraju!
Posiadamy własne, sprawdzone od lat struktury na terenie całego kraju w każdym dużym mieście. Dzięki temu zlecenia realizujemy sami bezpośrednio, bez pod zlecania innym firmom.
Miesięcznie odwiedzamy ponad 4000 punktów!
Co miesiąc naszymi strukturami jesteśmy w stanie odwiedzić do 12000tyś punktów. Średnia miesięczna ilość punktów, które odwiedzamy to ok 4000tyś w kilkanaście dni.

O Firmie

Firma REKMEDIA zajmuje się głównie wymianą, dystrybucją i montażem materiałów POS, ekspozycji i systemów meblowych. Jednak nie sposób wymienić wszystkie obszary w których swobodnie realizujemy projekty: sampling, marchardising, kolportaż materiałów reklamowych, audyty oraz kontrole na zasadzie "tajemniczy klient".
 
Klienci nie płacą nam za to, abyśmy mówili tylko to, co chcieliby usłyszeć, ale jedynie za rzetelnie wykonaną pracę.  Ze względu na kilkunastoletnie doświadczenie w tym co robimy zawsze doradzamy Klientowi co można by dodać lub z czego zrezygnować, tak by akcja promocyjna była skuteczniejsza, jak zoptymalizować koszty, na jakie bariery i utrudnienia można się natknąć. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, gwarantujemy 99% skuteczności, 1%dajemy sobie zawsze na błąd - z reguły jest to czynnik ludzki.
 
Większość klientów współpracuje z nami od lat … a nowi klienci w większości kontaktują się z nami z polecenia tych pierwszych.
 
Największą siłą, atutem firmy REKMEDIA są ludzie, struktury.
 
Posiadamy własne sprawdzone, zaufane struktury na terenie całego kraju. Od początku istnienia firmy, od 2008r. struktury te się praktycznie nie zmieniły. Są to osoby, które potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji. Nie ma dla nich rzeczy nie do zrobienia. 
 
 
Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu: e-mail biuro@rekmedia.pl lub osobiście w naszym biurze w Warszawie na Pradze Południe ul. Żupnicza 17