Dysponujemy własnym system IT. Pełna kontrola nad realizacją zleceń!
Posiadamy własne struktury na terenie całego kraju!
Posiadamy własne, sprawdzone od lat struktury na terenie całego kraju w każdym dużym mieście. Dzięki temu zlecenia realizujemy sami bezpośrednio, bez pod zlecania innym firmom.
Miesięcznie odwiedzamy ponad 4000 punktów!
Co miesiąc naszymi strukturami jesteśmy w stanie odwiedzić do 12000tyś punktów. Średnia miesięczna ilość punktów, które odwiedzamy to ok 4000tyś w kilkanaście dni.

Oferta

Dbamy o ekspozycję Klienta w punktach sprzedaży. Zapewniamy w krótkim czasie, na bardzo wysokim poziomie dotarcie, wymianę oraz serwis materiałów POS we wskazanych punktach np.: perfumerie, stacje benzynowe, hipermarkety, placówki banków, salony prasowe itp. Nasze działania sprawiają, że Klienci z zamierzonymi celami realizują swoje kampanie. Docieramy nawet tam, gdzie się gubi GPS.
Komunikacja samplingowa jest skutecznym narzędziem dotarcia do wybranej grupy konsumentów. Dzięki tej formie promocji Klient ma możliwość wypróbowania produktu, sprawdzenia jego smaku, koloru, konsystencji, zapachu czy skuteczności działania. Efektywność takiej kampanii zależy od dotarcia do odpowiedniej i precyzyjnie określonej grupy docelowej wykorzystując jak najlepsze dostępne kanały dystrybucji. Warto podkreślić, że komunikacja samplingowa to nie zwykłe rozdanie próbek, tylko coś co nas wyróżnia na tle konkurencji.
Tym czego najbardziej zazdrości nam konkurencja jest profesjonalne wykonywane usług montażowych i serwisowych. Wykonujemy montaże i serwisy na najwyższym poziomie: wyposażenia sklepów, systemów meblowych oraz wnętrz obiektów handlowych. Wysoki profesjonalizm jest rezultatem wieloletnich doświadczeń naszych ekip montażowych, oraz zaopatrzenia ich w sprzęt najwyższej jakości. Doświadczenie zdobywamy na ternie całego kraju oraz Europy. Istotą firmy jest kompleksowość. Kolejnym atutem na rzecz RekMedia jest złożoność oferty w skład której wchodzą: magazynowanie, transport oraz montaż. Dzięki naszej szerokiej ofercie możliwe jest zachowanie cen na poziomie zadowalającym naszych Klientów.